Aclima Lars Monsen Anárjohka Pants Woman
UTGÅTT
Lars Monsenin villafleecehousut useilla fiksuilla säilytysmahdollisuuksilla!
Aclima Lars Monsen Anárjohka Pants ovat kätevät villafleece-housut kahdella etutaskulla ja kahdella vetoketjullisella reisitaskulla. Fleecessä merinovillaa sisäpuolella, joka pitää sinut lämpimänä ja polyesterivahvistukset ulkopuolella, joka antaa kevyen suojan sateelta ja lumelta. Anárjohka housut ovat joustavat ja kestävät, jotka tekevät niistä täydelliset haastaviin aktiviteetteihin talvella.
Anarjohka-sarjan vaatteet on suunniteltu yhteistyössä norjalaisen seikkailijan Lars Monsenin kanssa. Vaatteet ovat laadukkaita ja niillä on monia fiksuja toimintoja. Kaiken mitä Lars Monsen on oppinut, on opittu vaikeimman kautta. Lopputuloksen näet yksityiskohdissa. Sarja on useampaan otteeseen palkittu design-palkinnolla sekä ollut testivoittaja.
- Joustavat ja kestävät
- Kaksi etutaskua
- Kaksi vetoketjullista reisitaskua
- Toisessa lahkeessa metallirengas varusteiden ripustamista varten
- Silmukka ripustamiseen
Aclima käyttää ainoastaan mulesing-vapaata merinovillaa tarkoin valituilta maatiloilta Uudesta-Seelannista ja Tasmaniasta. Osa tuotteista on valmistettu Euroopassa.
Tekniset tiedot
Materiaali: 53% Merinovilla, 43% Polyamidi, 4% Elastaani
Paino: 320 grammaa koossa S
Meillä Retkitukussa arvostamme suuresti rehellisiä käyttäjäkokemuksia, joiden avulla uskomme voivamme parantaa valikoimaamme ja inspiroida asiakkaitamme.
Päätavoitteemme on saada aitoja arvioita tuotevalikoimastamme.
Lue lisää käyttäjäkokemuksista täältä.
- EAN:
- 7034041061631
- Tuotemerkki:
- Aclima
- Kategoria:
- Vaatteet > Alusasut ja kerrastot > Kerrastohousut
Vaatteet > Housut ja shortsit > Retkeilyhousut

ostoskoriisi.