Lundhags Ymse 24 Gold
UTGÅTT
Monipuolinen laukku muuntautuu repuksi, olkalaukuksi tai käsilaukuksi aina tarpeen mukaan!
Yksi markkinoiden käytännöllisimmistä laukuista - Ymse on täydellinen työ- ja koulumatkoille sekä muuhun arjen temmellykseen. Ymse on valmistettu Lundhagsin PolyCotton (LPC) -kankaasta, joka on ekologinen sekoitus kierrätettyä polyesteriä ja orgaanista puuvillaa. Monipuolinen laukku muuntautuu helposti repuksi, olkalaukuksi tai käsilaukuksi. Laukussa on oma tasku kannettavalle tietokoneelle tai tabletille helpottamaan arkeasi. Laukun kangas on tuulen- ja vedenpitävää ja laukun sisäpuoli on PU-pinnoitettua vedenpitävyyden parantamiseksi.
- Monipuolinen laukku hienoilla ominaisuuksilla
- Laukku suojaa tietokonettasi ja muita arvotavaroitasi
- Ymse sopii työ- / koulumatkoille, lomareissuille ja muihin arjen menoihin
- Ymse muuntautuu repuksi, olkalaukuksi tai käsilaukuksi
- Pintakankaan vesipilari 1500 mm
- Vuoren vesipilari 1000 mm
- Fluorihiilitön kyllästys
Tilavuus: 24 litraa
Materiaali:
Pintakangas: LPC 436 RM/OC, kangas on 65% kierrätettyä polyesteriä ja 35% ekologista puuvillaa, PU-pinnoite, vesipilari 1500 mm.
Vahvikkeet: LP300, 100% polyesteriä, bluesign-sertifioitua
Vuori: LP120, 100% polyesteriä, bluesign-sertifioitua, PU-pinnoite, vesipilari 1000 mm
Fluorihiilitön kyllästys
Meillä Retkitukussa arvostamme suuresti rehellisiä käyttäjäkokemuksia, joiden avulla uskomme voivamme parantaa valikoimaamme ja inspiroida asiakkaitamme.
Päätavoitteemme on saada aitoja arvioita tuotevalikoimastamme.
Lue lisää käyttäjäkokemuksista täältä.
- EAN:
- 7318731826534
- Tuotemerkki:
- Lundhags
- Kategoria:
- Reput, rinkat ja laukut > Olkalaukut
Reput, rinkat ja laukut > Reput ja rinkat > Arkireput

ostoskoriisi.